Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-15-2015, 11:54 PM   #1
admin
Admin

Standart Beni Tahrik Etti

Ben 27 yaşlarında yakışıklı bir erkeğim daha 1 hafta önce tanıştığım kız arkadaşıma kafayı takmıştım cunkı hatun sanki beni sıken yokmu dermıscesıne ortada dolasan mini etekler dar badiler giyip her buluşmamızda çükümü koca bir yarraga cevıren harika vücut hatları olan ukala şımarık bir kadındı daha 4 kere buluşmamıza rağmen aklımda onlarca pozisyon kurup becerdıgım hayal kahramanım olmuştu bile ama her buluşmamızda ona karsı ne kadar istekli olduğumu anlatmaya calıssamda anlamamazlıktan gelip sanki beni hıc umursamıyormuşçasına dalga geciyormuscasına tavırlar takınırdı sonunda yeter dedim artık yarragımın dayanacak takati kalmamıştı cunkı patlamak üzere olan füze gibiydi artık bir plan yaptım ve ne olursa olsun ona kayacaktım başka yolu yoktu artık buluşup parkta biraz romantızım yapalımmı dedim olur dedi basına geleceklerden habersiz sexı dilber ve onu bol ağaçlı tenha bir parka oturdum. O gün yine altına dizinin bir karış üstünde pılelı bir mini etek üstünde ise incecik sutyenini gösteren bir gömlek birde çantasına astığı bir hırka vardı bu haliyle tam bir seks makinesi gibiydi kocaman kalçalar iri göğüsler purussuz bacaklar benim aklımı başımdan almaya yetmıstı bile. O kendinden bahsedip dururken bende aklımı ve gözlerimi onun dolgun goguslerınden alamaz olmuş pantolonumu yırtmak üzere olan yarragımı gızlıyemez olmuştum ortalığı biraz kolladıktan sonra kimsenin gelip gıtmedıgıne emin olmuştum yüzüne bakıp seni istiyorum ve ıstedıgımı alma vaktıde geldi diyip dudaklarına yapışmak ıcın hamle yaptım o ise kendini geri çekti ama benim niyetim onu öpmek diil sikmektı

Hemen ayağa kalktım ve gomlegının yakasından tutarak dugmelerını kopardım bir anda o top gibi goguslerı gözümün önüne sarılmıştı ve hayvansı bir tavırla üstünden o sokun etkisini atmasını beklemeden bir tokat attım bankta yan dondu dur yapma napıyosun derken kolunu tutup arkaya doğru kıvırdım ve gotunun bana bakmasını sağladım. Tek elimle kolunu tutup tek elimle kafasına vuruyordum vahsıce kendimi kaybettim cunkı yarragım hükmediyordu artık bana kolunu iyice kıvırıp bankın sırtımızı yasladığımız yerine gobegını dızlerınıde oturduğumuz yere koymasını sağladım bu pozisyonda çığlık çığlığa kalmıştı artık sonra yarragımı o kocaman gotune dayayıp obur elinde arkaya kıvırıp tek elimle tutup kemerimi çıkarıp ellerini arkadan bağladım. Hıcbır yere kıpırdayamaz ve hareket edemez olmuştu artık o minnacık etegını sıyırdığımda altına hıcbır şey olmadığını gördüm altımda aglıyıp sızlanan dilber bir afetti sanki sikilmek ıcın doğmuştu o kabak gibi gotunu sıkmek ıcın duramaz olmuştum artık keser sapına donen yarragımı çıkarıp kapa cenenı sürtük seni sıkecem artık yeter diyip yarragımı amcıgına dayadım kupkuruydu. Hıc vakit kaybetmeden tüm gücümle bastırdım yarragımı amcıgınınn dibine benimkide onunkıde çok acımıştı ama sıkecektım onu bağırta bağırta başka yolu yoktu artık bağırmalar kesilmiş artık sadece ağlamak kalmıştı onda ve yarragımı bir çıkartıp bir sokuyordum amcıgına acıdan bazen bağırıp çağırıyordu ama sulanan amcıgı beni dahada zevke getirdi. Fışkırtmak üzereydim kı yarragımı çıkarıp Got delıgıne dayadım ve bir hamlede soktum icarı bu muhteşem bir seydı yumuşacık kalçalarına vurarak yarragımı bir sokup bir çıkartıyordum hızlıca gotunu eze eze sikiyordum iste hadi sımdıde kaç bakalım dıyede arasıra zorluyordum onu yarragımı dibine kadar sokup döllerimi gotune boşaltma vakti gelmişti. Artık büyük bir titremeyle fışkırttım oluk oluk sperm akıyordu sanki gotune ve muthıs bir rahatlamadan sonra kemerimi çözdüm kollarını bıraktım ben üstümü basımı toparladım ve suratını kendime cevırıp asla bir erkekle oyun oynama dedim ve yanından ayrıldım cezasını çekmişti eee adaletin kestıgı parmak acımaz. 1 2 hafta sonra beni aradı ve haklıydın dedi artık aramız çok iyi
admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla